Zak boekweitkaf 750 gram - Lotus
Beoordeling:
(4,3/5)
Merk: Lotus, bekijk ook andere Lotus Meditatiekussens
- Uiterlijk 21 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Burgemeester Haspelslaan 23, 1181NB, Amstelveen |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 18 cm |
| Product gewicht | 750 g |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 750 g |
| Verpakkingsinhoud | meditatiekussens |
EAN
| EAN | 7432029312339 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Zak boekweitkaf 750 gram - Lotus kost € 20,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,75 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 8,73. Bekijk alle meditatiekussens.



