Yogi & Yogini naturals Stemvork Activator voor professionals (11x8 cm)
Productomschrijving
Stemvork Activator voor professionals
Deze wordt om het bovenbeen bevestigd, waardoor men zich volledig op de behandeling kan richten. Vooral geschikt voor het werken met iemand op een massagebank of in een massagestoel en bij een staande behandeling.
Dit artikel wordt per stuk verkocht!
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 11 cm |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
Model
| Kleur | Wit |
Overige kenmerken
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
| EAN | 8558050010934 |
Prijsvergelijking yogablokken
De Yogi & Yogini naturals Stemvork Activator voor professionals (11x8 cm) kost € 64,80. Het gemiddelde voor yogablokken ligt op € 44,09. Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,49. Bekijk alle yogablokken.