Productomschrijving
Yogatas van stevig katoen, met ritssluiting en verstelbare draagriem.
Productspecificaties
Materiaal: 100% katoen.
Kleur: Turquoise.
Afmetingen: 65 x 19 cm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 65 cm |
| Product breedte | 19 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
Model
| Type sport | Yoga |
| Kleur | Turquoise |
Materiaal
Overige kenmerken
| Inclusief wielen | Nee |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
EAN
Prijsvergelijking sporttassen
De Yogatas Katoen Turquoise kost € 34,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 40,14 voor sporttassen.
Sporttassen zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle sporttassen.