Productomschrijving
Zwarte yogatas van waterafstotende nylon met ingenaaid net en verstelbare draagriemen. Ze is ook voorzien van een handig trekkoord om de tas te sluiten. In de yogibag® basic wordt je yogamat altijd goed beschermd. Ze is een eenvoudige en handige oplossing om je yogamat te transporteren. Ze past bij talloze yogamatten en is het ideale transportmiddel: van thuis tot de yogastudio en terug; of op de fiets, in de auto, te voet of in de metro, het maakt niet uit. Geschikt voor matten met een breedte van max. 61 cm. Afmetingen: ca. 65 cm lang, ø 14 cm Gewicht: ca. 104 g
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 65 cm |
| Product breedte | 14 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 0.104 kg |
Model
| Type sport | Yoga |
| Kleur | black |
Materiaal
Overige kenmerken
| Inclusief wielen | Nee |
| Maat | XS |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 65 cm |
| Volume in liters | 12740 ml |
EAN
Prijsvergelijking sporttassen
De Yogatas basic - nylon net - 65 cm Sporttas YOGISTAR kost € 19,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 40,13 voor sporttassen.
Sporttassen zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle sporttassen.