Yogastyles Yogamat TPE Standaard Paars
Productomschrijving
YogaStyles TPE PRO :
YogaStyles introduceert een nieuwe serie TPE yoga matten
De meest milieuvriendelijke yogamat verkrijgbaar in de Benelux.
De tijd dat yogi’s yoga beoefenen op milieuonvriendelijke yogamatten ligt gelukkig al ver achter ons.
Formaat : 183 x 61 cm
100% TPE
100% ECO-Friendly
100% Recyclebaar
Deze mat is :
non-toxic, PVC en Chloorvrij
Andere eigenschappen:
Gesloten Celstructuur
Lichtgewicht
Superieure Grip
Water afstotend.
Deze yogamat van hoge kwaliteit is uitermate geschikt voor alle vormen van hatha-yoga.
Comfortabel, zacht, stevig en goede grip.
Zowel voor studio- als thuis gebruik.
Formaat: 183 x 63 cm
Dikte : 5 mm
Kleur: paars / zwart (kan op beide kanten gebruikt worden)
Materiaal: 100% TPE
Gewicht: 1050 gram
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 5 mm |
| Product breedte | 63 cm |
| Product hoogte | 0.50 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 650 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 yogamat |
Model
| Kleur | Paars |
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Hatha |
| Product lengte | 183 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 63 cm |
EAN
| EAN | 7106622022437 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Yogastyles Yogamat TPE Standaard Paars kost € 57,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 78,55 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.