YogaStyles Meditatiekussen Symbolic - Paars met lotusbloem
Productomschrijving
De YogaStyles Meditatiekussen Symbolic - Paars met lotusbloem kopen
Paars YogaStyles meditatiekussen met een witte lotusbloem. Het kussen is 30 x 30 x 12 cm. Dit kussen heeft een rits aan de onderkant en een handvat aan de zijkant. Het meditatiekussen heeft een uitneembare binnenhoes met gezuiverd boekweit. Het is gemaakt van canvas.
Bestel direct online
Past dit mooie kussen perfect bij jouw meditatieruimte? Bestel het kussen met lotus teken direct online!
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | paars |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 30 cm |
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 35 mm |
| Verpakking hoogte | 12 mm |
| Verpakkingsinhoud | Paars YogaStyles meditatiekussen met een witte lotusbloem. Het kussen is 30 x 30 x 12 cm. |
EAN
| EAN | 8718561903952 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De YogaStyles Meditatiekussen Symbolic - Paars met lotusbloem kost € 40,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,60 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.