YogaStyles Meditatiekussen Organic Moon Bordeauxrood
Productomschrijving
ORGANIC-MOON
Dit meditatiekussen is 40 cm lang, 20 cm breed en heeft een hoogte van
13 cm en is leverbaar in 4 kleuren.
De prachtige serie is geheel vervaardigd van 100% gecertificeerd biologisch katoen.
Deze kussens zijn zowel geschikt voor thuis- als studio-gebruik.
Bij biologisch katoen wordt geen gebruik gemaakt van chemische bestrijdingsmiddelen en dient er aan strenge eisen bij de productie te worden voldaan.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | bordeaux |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
EAN
| EAN | 8718561634689 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De YogaStyles Meditatiekussen Organic Moon Bordeauxrood kost € 43,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,60 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.