€ 75,00
- Uiterlijk 8 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Bovenkant: Zuivere bio-scheerwol van schapen, erg zacht, warm en dicht; uitstekende kwaliteit; vezelhoogte ca. 15 mm. Onderkant: Slipbestendige, zeer duurzame natuurlatex en 15% polyester. Deze hoogwaardige mat is uitstekend geschikt als warme, aangename oefenmat voor yoga en meditatie. Ook geschikt als zitkussen bij seminaries, als inkleding van seminarieruimtes, yogastudio's en je yogaruimte thuis, maar ook geschikt als veilige ondergrond voor yogatherapeutische behandelingen.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 15 mm |
| Product breedte | 75 cm |
| Product hoogte | 1.50 cm |
Productinformatie
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Gebruiker segment | Professioneel |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 75 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 180 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Yogamat natuur (bio-scheerwol) 75 cm x 180 cm Fitnessmat YOGISTAR kost € 75,00.
Het gemiddelde voor yogamatten ligt op € 66,87.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.