Yogamat - Fitnessmat - TPE - Eco Friendly - Non Slip - 183 x 61 x 0.6 cm - Dual Color [Blauw & Licht Blauw]
Productomschrijving
Deze extra dikke yogamat is antislip, uitwasbaar en slijtvast. De yoga mat is prima geschikt voor zowel actieve als rustige yogastijlen en geeft goede grip en optimale isolatie, ook op koude vloeren.
Deze extra dikke yoga mat is de ideale yogamat voor iedereen die net dat beetje meer comfort zoekt.
Specificaties:
- Afmetingen: 183 cm x 61 cm
- Dikte: 6mm
- Kleur: Blauw/Licht Blauw
- Lichtgewicht (+/- 900g)
- Materiaal : TPE (Thermal Plastic Elastomer)
De voordelen van de TPE Yogamat
- Anti slip
- Eco-friendly, Biodegradable, Nontoxic
- Geschikt voor een dagelijkse yogapractice
- Geschikt voor alle yogastijlen en ook als fitnessmat & pilatesmat
- Een fijn yogamatje voor beginners en experts
Deze extra dikke yoga mat is de ideale yogamat voor iedereen die net dat beetje meer comfort zoekt.
Specificaties:
- Afmetingen: 183 cm x 61 cm
- Dikte: 6mm
- Kleur: Blauw/Licht Blauw
- Lichtgewicht (+/- 900g)
- Materiaal : TPE (Thermal Plastic Elastomer)
De voordelen van de TPE Yogamat
- Anti slip
- Eco-friendly, Biodegradable, Nontoxic
- Geschikt voor een dagelijkse yogapractice
- Geschikt voor alle yogastijlen en ook als fitnessmat & pilatesmat
- Een fijn yogamatje voor beginners en experts
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 6 mm |
| Product breedte | 61 cm |
| Product hoogte | 0.60 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 900 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x Yogamat |
Model
| Kleur | Blauw & Licht Blauw |
Overige informatie
| Taal handleiding | Nederlands |
Materiaal
| Materiaal | Thermoplastic Elastomeer |
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Ja |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Op reis |
| Geschikt voor type yoga | Ashtanga |
| Product lengte | 183 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 62 cm |
EAN
| EAN | 8720254512273 |
Prijsvergelijking yogamatten
De Yogamat - Fitnessmat - TPE - Eco Friendly - Non Slip - 183 x 61 x 0.6 cm - Dual Color [Blauw & Licht Blauw] kost € 24,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten. Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle yogamatten.