Productomschrijving
Om Namaste NBR Mat
Deze comfortabele mat met een dikte van 1cm is gemaakt van NBR schuim, uitermate geschikt voor hatha yoga en meditatie oefeningen.
Formaat : 183x61cm
Dikte : 10 mm
Kleur: paars
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 10 mm |
| Product breedte | 63 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 yogamat |
Model
Overige informatie
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Vinyasa |
| Product lengte | 183 cm |
| Verpakking breedte | 14 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 63 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Yogamat - EKO-NBR - Paars kost € 34,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.