Productomschrijving
Deze vrije tijd overhemd is prachtig gesneden en zorgt ook via de O-hals voor een geweldige uitstraling. De Kundalini siert je rug. Het T-shirt is kleiner. Daarom, als een groter formaat kunnen worden besteld.
Specificaties
Productinformatie
Maat
| Kledingmaat | S |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Pasvorm | Normaal |
Fysieke kenmerken
| Kleur | blue |
| Materiaal | Wol |
| Mouwlengte | Lange mouw |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Collectie
| Merk | Yogistar |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Mannen |
| Type sport | Yoga |
| Sportteam | 17278877 |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
Was informatie
Overige kenmerken
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
EAN
Prijsvergelijking fitness shirts
De Yoga-T-Shirt "Snake", men - blue S Loungewear shirt YOGISTAR kost € 25,90.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 47,62 voor fitness shirts.
Fitness shirts zijn beschikbaar vanaf € 24,99.
Bekijk alle fitness shirts.