Yoga stretchband - rood/oranje - S
Beoordeling:
(3,0/5)
Merk: Pure2Improve, bekijk ook andere Pure2Improve Yoga riemen
- 1 - 2 weken
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Rubber |
| Product breedte | 4 cm |
| Product gewicht | 58 g |
| Product hoogte | 0.4 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 8.5 cm |
| Verpakking hoogte | 1.2 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Verpakkingsgewicht | 35 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 Stuk |
EAN
| EAN | 7432029427491 |
Prijsvergelijking yoga riemen
De Yoga stretchband - rood/oranje - S kost € 3,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 53,30 voor yoga riemen. Yoga riemen zijn beschikbaar vanaf € 3,50. Bekijk alle yoga riemen.



