Productomschrijving
Heerlijke sokken met goede grip door de antislip opdruk en de losse tenen.
De yogasokken zijn onesize en geschikt voor maat 36-40.
Ook uitstekend geschikt voor pilates, piloxing, dans en andere sporten op een gladde vloer.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Productinformatie
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | Paars |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 0 |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Yoga sport Sokken met ingenaaide tenen - Paars met regenboog kleuren kost € 5,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 14,26 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,20.
Bekijk alle yogasokken.