€ 5,95
- Uiterlijk 4 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Heerlijke sokken met goede grip door de antislip opdruk en de losse tenen.
De yogasokken zijn onesize en geschikt voor maat 36-40.
Ook uitstekend geschikt voor pilates, piloxing, dans en andere sporten op een gladde vloer.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | geel |
| Sokhoogte | Halfhoog |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | - |
| Lijn | - |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Naadloos |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 22 cm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Yoga sokken met antislip - roze met tenen - maat 36 tot 40 kost € 5,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 13,74 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,54.
Bekijk alle yogasokken.