€ 7,49
- Uiterlijk 1 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Met deze antislip sokken Ballerina voor Yoga, Pilates en Piloxing van Pilateswinkel ben je ervan verzekerd dat je niet uit zult glijden. Tevens bieden ze bescherming voor je voet. Deze antislip sokken zijn laag uitgesneden en sluiten stevig om je tenen. Deze variant zorgt daarom voor extra bescherming en blijft gegarandeerd goed zitten tijdens o.a. Yoga, Pilates of tijdens een andere sportlessen. One size fits all (t/m maat 40)
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | Zwart |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Polyester |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 123234 |
| Lijn | 2 |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Compressie |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Yoga Sokken Met Anti Slip Onderkant - Antislip Sokken - Pilates Sokken - Zwart - Maat 36-40 kost € 7,49.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 13,75 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,54.
Bekijk alle yogasokken.