Yoga-Mad - Brede Tas/Sporttas - Grijs
Productomschrijving
De brede yoga tas/ sporttas is ideaal om yoga en/of pilates producten mee te nemen, bijvoorbeeld: Mat, handdoek en overige producten. De tas heeft een lange rits. Geschikt voor grote matten zoals 15 mm pilates matten (Core Fitness Plus Mat) en voor de extra lange matten van 80 cm (de mat zal dan een stukje uitsteken). De tas is inclusief lange handgrepen.
Kenmerken:
Dubbele ritssluiting Afmetingen: 62cm x 22cm x 22cm Materiaal buitenkant: 100% katoen; 1 zijvak, 1 groot vak.Onderhoudsinstructies:
Was de tas met de hand in koud water. Laten drogen aan de lijn. Was de tas niet in de wasmachine en laat niet drogen in een droger, dit kan de tas beschadigen.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 62 cm |
| Product breedte | 22 cm |
| Product hoogte | 22 cm |
Productinformatie
| Verstelbaar | Nee |
Model
| Type sport | Yoga |
| Kleur | Grijs |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
Overige kenmerken
| Aantal vakken | 2 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Inclusief wielen | Nee |
| Met schoenenvak | Nee |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type tas | Duffel bag |
| Waterafstotend | Nee |
EAN
| EAN | 5060581820874 |
Prijsvergelijking sporttassen
De Yoga-Mad - Brede Tas/Sporttas - Grijs kost € 39,09. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 40,13 voor sporttassen. Sporttassen zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle sporttassen.