Yoga legging - compressie met hoge taille CAPRI Ombre Fuchsia S
Beoordeling:
(4,6/5)
Merk: Ombre., bekijk ook andere Ombre. Fitnessleggings
- Uiterlijk 18 maart in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Deze super zachte ademende hoge-taille compressie leggings komen in een aantal trendy frisse ombre kleuren.
Ze zijn gemaakt van een zacht, dikker, doch ademend materiaal en hebben een cool stiksel rond het been voor ondersteuning. De opvouwbare ceintuur geeft een goede ondersteuning zonder restrictief te zijn en hiermee kunt u ze op twee manieren dragen.
Hoewel geweldig voor yoga-sessies zijn ze ook handig geschikt om te dragen in de sportschool.
Ook na het dragen en wassen blijft de broek mooi, en zal niet uitrekken of verslijten.
details: 65% nylon 30% polyester 5% spandex
maten: van S t/m XL
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 0642147587213 |
| Kledingmaat | S |
| Kleur | magenta |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Nylon |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Sportkledingopties | Anatomisch gevormd |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | ACT826001_FUS |
| Kledinglengte | 700026252 |
| Lijn | MyYogapants |
| Maatadvies | Valt klein |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 260 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 350 mm |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
EAN
| EAN | 0642147587213 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Yoga legging - compressie met hoge taille CAPRI Ombre Fuchsia S kost € 27,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,59 voor fitnessleggings. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,20. Bekijk alle fitnessleggings.



