Yoga lavendel oogkussen-yoga kussens- yoga props-roze
Productomschrijving
Lavendel oogkussen gevuld met biologische lavendel. Geeft ontspanning en rust aan de ogen. Fijn voor je yoga practice, maar ook voor ontspanning.
De buitenhoes is wasbaar.
De buitenhoes is wasbaar.
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Louis Loyensstraat |
| Dikte | 3 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Rose |
| Materiaal | Lycra |
| Product breedte | 11.5 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 265 mm |
| Verpakking hoogte | 32 mm |
| Verpakking lengte | 38 mm |
| Verpakkingsinhoud | Vulling Biologische gedroogde lavendel Biologische lijnzaad |
EAN
| EAN | 7141217283053 |
Prijsvergelijking yogaoogkussens
De Yoga lavendel oogkussen-yoga kussens- yoga props-roze kost € 24,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 35,37 voor yogaoogkussens. Yogaoogkussens zijn beschikbaar vanaf € 12,00. Bekijk alle yogaoogkussens.