Yoga lavendel oogkussen-yoga kussens- yoga props- Navy blauw
Productomschrijving
Lavendel oogkussen navy blauw gevuld met biologische lavendel. Geeft ontspanning en rust aan de ogen. Fijn voor je yoga practice, maar ook voor ontspanning.
De buitenhoes is wasbaar.
De buitenhoes is wasbaar.
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Louis Loyensstraat |
| Dikte | 3 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Navy blauw |
| Materiaal | Katoensatijn |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsinhoud | Vullling; Biologische gedroogde lavendel Biologische lijnzaad |
EAN
| EAN | 7141217274051 |
Prijsvergelijking yogaoogkussens
De Yoga lavendel oogkussen-yoga kussens- yoga props- Navy blauw kost € 24,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 35,37 voor yogaoogkussens. Yogaoogkussens zijn beschikbaar vanaf € 12,00. Bekijk alle yogaoogkussens.