€ 27,47
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Met deze paars gestreepte yoga deken bescherm je je lichaam tegen tocht en kou. Dankzij het grote formaat blijft je lichaam heerlijk warm en kun je ongestoord meedoen aan een yogasessie in de frisse buitenlucht.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Materiaal | Polyester-katoen |
| Kleur | paars met rode en roze strepen |
| Product gewicht | 0.25 kg |
Character
Overige kenmerken
| Product breedte | 0 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Type sport | Yoga |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
Prijsvergelijking sporthanddoeken
De Yoga deken gestreept - paars kost € 27,47.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 46,50 voor sporthanddoeken.
Sporthanddoeken zijn beschikbaar vanaf € 8,95.
Bekijk alle sporthanddoeken.