Yoga-Bolster yin - plus - round graphit Meditatiekussen YOGISTAR
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: YOGISTAR, bekijk ook andere YOGISTAR Meditatiekussens
- Uiterlijk 6 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | graphit |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 25 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 68 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 68 cm |
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
EAN
| EAN | 4250193506476 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Yoga-Bolster yin - plus - round graphit Meditatiekussen YOGISTAR kost € 68,00. Het gemiddelde voor meditatiekussens ligt op € 54,54. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 7,40. Bekijk alle meditatiekussens.



