€ 22,95
- Uiterlijk 3 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
yoga sportleggings , met hoge taille in mooie kleuren.
Naast yoga ook ideaal om gewoon lekker thuis te dragen.
Je ontvangt er maar liefst 3 + 3 gratis in de kleuren zoals afgebeeld.
De leggings zijn one size en geschikt t/m maat M.
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8719747951279 |
| Kledingmaat | M |
| Kleur | roze |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Polyamide |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Sportkledingopties | Elastische band |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | GX035-Or |
| Kledinglengte | Enkelhoogte |
| Lijn | sportleggings |
| Maatadvies | Valt klein |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 400 g |
| Wasvoorschrift | 40 °C, beperkt programma |
EAN
Prijsvergelijking fitnessleggings
De yoga annex sportleggings 3 Pack maat S/M kost € 22,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,56 voor fitnessleggings.
Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40.
Bekijk alle fitnessleggings.