€ 24,29
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Under Armour Tech Hi Capri-BLK Dames Sportbroek - Zwart - Wit
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 0194514373771 |
| Kledingmaat | L |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyester |
| Pasvorm | Normaal |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 1365334-001 |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | HG Armour |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 252 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 199 g |
| Wasvoorschrift | Niet bleken |
EAN
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Under Armour Vanish Hi Capri Dames Sportlegging - Zwart - Maat L kost € 24,29.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,46 voor fitnessleggings.
Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40.
Bekijk alle fitnessleggings.