TriYoga zandzak - 4 kg burgundy Meditatiekussen YOGISTAR
Beoordeling:
(5,0/5)
Merk: YOGISTAR, bekijk ook andere YOGISTAR Meditatiekussens
- Uiterlijk 7 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | burgundy |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 20 cm |
| Product gewicht | 4.1 g |
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 38 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
EAN
| EAN | 4250193514808 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De TriYoga zandzak - 4 kg burgundy Meditatiekussen YOGISTAR kost € 38,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,26 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 8,63. Bekijk alle meditatiekussens.



