TriYoga bolster, groot bordeaux Meditatiekussen YOGISTAR
Productomschrijving
Yoga Bolster TriYoga
Deze Rechthoekige Yoga Bolster TriYoga is gevaardigd van top kwaliteit katoen, is zeer sterk en toch licht van gewicht. Door de vorm is deze Yoga bolster makkelijk stapelbaar en is speciaal ontworpen voor het ondersteunen van yogahoudingen.
Materiaal: Duurzame katoenen keperstof, aftrekbaar met ritssluiting. Hoes op 30° in de wasmachine/wasbaar op programma delicate was. Binnenkussen van schuimstof. Afmetingen: 63 x 28 x 13,5 cm Gewicht: ca. 875 g
Deze Rechthoekige Yoga Bolster TriYoga is gevaardigd van top kwaliteit katoen, is zeer sterk en toch licht van gewicht. Door de vorm is deze Yoga bolster makkelijk stapelbaar en is speciaal ontworpen voor het ondersteunen van yogahoudingen.
Materiaal: Duurzame katoenen keperstof, aftrekbaar met ritssluiting. Hoes op 30° in de wasmachine/wasbaar op programma delicate was. Binnenkussen van schuimstof. Afmetingen: 63 x 28 x 13,5 cm Gewicht: ca. 875 g
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | bordeaux |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 28 cm |
| Product gewicht | 0.875 g |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 14 cm |
| Verpakking lengte | 63 cm |
| Verpakkingsgewicht | 875 g |
EAN
| EAN | 4250193508265 |
Prijsvergelijking yoga bolsters
De TriYoga bolster, groot bordeaux Meditatiekussen YOGISTAR kost € 58,00. Het gemiddelde voor yoga bolsters ligt op € 47,82. Yoga bolsters zijn beschikbaar vanaf € 13,00. Bekijk alle yoga bolsters.