€ 55,00
- 1 - 2 weken
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Vison van Temps Danse is een absolute aanrader als u op zoek bent naar een kort dans rokje. Dit model heeft splitjes aan de zijkant en er zit een hotpants onder wat zorgt voor optimaal bewegings vrijheid . Viscose is een natuurlijk materiaal wat heerlijk zacht aanvoelt op de huid en zijn kleur behoud.
Temps Danse Vison
Dames rokje hotpants
Ballet Dans
2 Splitjes aan de zijkant
92% Viscose, 8% Elasthaan
Viscose / spandex voor zacht comfort
Natuurlijk materiaal en neemt goed vocht op.
30°C - Volg het waslabel
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 1000000083927 |
| Kledingmaat | S |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Viscose |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Sluiting | Elastische tailleband |
| Sportkledingopties | Geen opties |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | Vison |
| Kledingmodel | Short |
| Lijn | Dans Ballet Yoga |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 320 mm |
| Verpakkingsgewicht | 300 g |
| Wasvoorschrift | Machinewas 30 °C |
EAN
Prijsvergelijking fitnessbroeken
De Temps Danse Vison - Hotpant met rokje - Dames - Yoga - Dans - Kort broekje - rokje met splitjes - Viscose - Zwart - S kost € 55,00.
Het gemiddelde voor fitnessbroeken ligt op € 43,97.
Fitnessbroeken zijn beschikbaar vanaf € 9,42.
Bekijk alle fitnessbroeken.