Tas voor Yogamat - Zwart met Om teken - Waterbestendig
Productomschrijving
Tas voor Yogamat - Zwart met Om teken
Waterbestendig
Ideaal om de yogamat mee te nemen naar de yogaschool of in de natuur.
Doorsnee: 13 cm
Waterbestendig
Ideaal om de yogamat mee te nemen naar de yogaschool of in de natuur.
Doorsnee: 13 cm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 13 cm |
| Product breedte | 13 cm |
| Product hoogte | 73 cm |
Productinformatie
| Verstelbaar | Ja |
| Verpakkingsinhoud | 1 tas |
Model
| Type sport | Yoga |
| Kleur | zwart |
Overige kenmerken
| Aantal vakken | 1 |
| Inclusief wielen | Nee |
| Maat | M |
| Met schoenenvak | Nee |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 10 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Waterafstotend | Ja |
EAN
| EAN | 7106622137971 |
Prijsvergelijking sporttassen
De Tas voor Yogamat - Zwart met Om teken - Waterbestendig kost € 35,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 40,14 voor sporttassen. Sporttassen zijn beschikbaar vanaf € 7,99. Bekijk alle sporttassen.