Productomschrijving
Dry-fit top
Deze Moss groende dry-fit cropped-top gemaakt van hoog kwaliteit materiaal. De top is flinterdun en voelt als een tweede huid.
De pasvorm is iets wijder, waardoor het mooi aansluit op een high-waist legging.
De top is afgewerkt met een zilvere metal plate die prachtig rechtonder op de bies bevestigd is.
Het donkere model draagt maat M en het blanke model draagt maat XS/S
Specificaties
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | Moss groen |
Eigenschappen
Materiaal
| Materiaal | Elastaan |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Louis Loyensstraat 5 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kledingmaat | S |
| Lijn | Lively Collection dry-fit |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
| Sportkledingmodel | Cropped top |
| Sportkledingopties | Geen opties |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
EAN
Prijsvergelijking fitnesstops
De Sporttop Dames - Fitness Top - Lively Collection - Croppedtop leger groen - XS/S - Extra Small/Small kost € 49,95.
Het gemiddelde voor fitnesstops ligt op € 41,93.
Fitnesstops zijn beschikbaar vanaf € 10,02.
Bekijk alle fitnesstops.