Sportlegging dames - Maat L - Zwart - Legging
Productomschrijving
Het is de ideale legging voor in de Gym, tijdens Yoga of lekker in je vrije tijd met een oversized trui of crop top. Of je nu aan het squatten bent of aan het stretchen, deze legging voelt aan als een tweede huid en zal geen belemmering zijn tijdens je workout!.
De legging is van hoge kwaliteit en sluit perfect aan. Hij is ook nog eens naadloos, waardoor je lekker vrij kunt bewegen. De stof is luchtdoorlatend en werkt verkoelend. Ook droogt de legging snel. Wel zo prettig als jij je helemaal in het zweet hebt gewerkt.
Specificaties:
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 8564234865245 |
| Kledingmaat | L |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Polyamide |
| Pasvorm | High waist |
| Sportkledingopties | Elastische band |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | - |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | - |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
EAN
| EAN | 8564234865245 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De Sportlegging dames - Maat L - Zwart - Legging kost € 19,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,55 voor fitnessleggings. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,51. Bekijk alle fitnessleggings.