SoundsGood® Steel Tongue Drum - Handpan - 17 cm - 8 Tongen - Klankschaal incl. Beschermtas & Songbook - Steel Tongue Drum - Bruin
Productomschrijving
-
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 2 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Gehard staal |
| Product breedte | 17 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 294 mm |
| Verpakking hoogte | 183 mm |
| Verpakking lengte | 340 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1138 g |
| Verpakkingsinhoud | 1x SoundsGood Steel Tongue Drum 1x SoundsGood Steel Tongue Crossbody Opbergtas 2x Drumstokken 1x Toonstickers 1x Songbook 1x Houder 4x Vingertips |
EAN
| EAN | 8719327341032 |
Prijsvergelijking klankschalen
De SoundsGood® Steel Tongue Drum - Handpan - 17 cm - 8 Tongen - Klankschaal incl. Beschermtas & Songbook - Steel Tongue Drum - Bruin kost € 75,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 90,83 voor klankschalen. Klankschalen zijn beschikbaar vanaf € 7,87. Bekijk alle klankschalen.