€ 4,40
- Uiterlijk 2 april in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Heerlijke sokken met goede grip door de antislip opdruk en de losse tenen.
De yogasokken zijn onesize en geschikt voor maat 36-40.
Ook uitstekend geschikt voor pilates, piloxing, dans en andere sporten op een gladde vloer.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | geel |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 2 stuk(s) |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 7438225348370 |
| Lijn | pilateswinkel |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Anatomisch gevormd |
| Verpakking breedte | 104 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 221 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De sokken met antislip - grijs met tenen - maat 36 tot 40 kost € 4,40.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 13,75 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,54.
Bekijk alle yogasokken.