Productomschrijving
Merk: Skechers
Geslacht: Mannen
Producttype: golfschoenen
Kleur: Zwart
Materiaal: Synthetisch
Specificaties
Maat
Model
| Type sport | Golf |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | Zwart |
Eigenschappen
| Pasvorm | Normaal |
| Sluiting | Veters |
| Schoenhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal buitenlaag | Kunstleer |
Overige kenmerken
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geschikt voor type ondergrond | Gras |
| Kleding artikelnummer | 214022-BKW |
| Lijn | 214022-BKW |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Materiaal zool | EVA |
| Product gewicht | 0.75 kg |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportschoenopties | Geen opties |
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 330 mm |
EAN