Productomschrijving
Na een dag vol stress kan je met sport jezelf goed afleiden. Met de yogamat kan je deze oefeningen gewoon thuis doen. Dankzij de dikte is hij rug- en gewrichtsvriendelijk. Het matje is niet alleen zacht, maar geeft ook de lichaamswarmte weer terug. Op deze manier koel je tijdens het mediteren niet af. De flexibele sportmat is perfect voor pilatesoefeningen als ook als slaapmat. De mat is gemaakt van onderhoudsvriendelijk rubber - gewoon met een doekje schoon te maken.
Flexibele yogamat in detail
- Grootte B x D: ca. 60 x 180 cm
- Dikte mat: ca. 1 cm
- Opgerold D: ca. 16 cm
- Gewicht: ca. 900 g
- Materiaal: Rubber
- Met elastische draagband
- In kleur naar keuze
Zachte sportmat voor workouts
- Perfect voor yoga, Aerobic, pilates, gymnastiek
- Gepolsterd: Rug- en gewrichtsvriendelijk
- Lichte, middelgrote fitnessmat voor kinderen en volwassenen
- Draagbaar en eenvoudig opbergbaar met draagband
- Comfortabel alternatief ipv. isomatjes - Past in elke tent
- Verkrijgbaar in diverse kleuren - Vriendelijke of neutraal
- Met vochtige doek snel en eenvoudig schoonmaken
Leveromvang
- 1 x yogamat
- 1 x elastische draagband
- Decoratie is bij de levering niet inbegrepen
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Dikte | 1 cm |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 1196 g |
| Verpakkingsinhoud | Decoratie niet inbegrepen |
Model
Overige informatie
Materiaal
Overige kenmerken
| Anti-bacterieel | Nee |
| Anti-slip | Ja |
| Draagsysteem | Geen |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Gebruiker segment | Thuisgebruik |
| Geschikt voor type yoga | Restorative |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 655 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogamatten
De Relaxdays yogamat - 60 x 180 cm - 1 cm dik - gewrichtsvriendelijk - met draagband - zwart kost € 24,99.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 64,98 voor yogamatten.
Yogamatten zijn beschikbaar vanaf € 7,99.
Bekijk alle yogamatten.