Pure2Improve - Yogawiel - diameter 34 cm - blauw
Beoordeling:
(3,0/5)
Merk: Pure2Improve, bekijk ook andere Pure2Improve Yogawielen
- Uiterlijk 5 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Dit yogawiel van Pure2Improve is een nuttig hulpmiddel voor allerlei oefeningen en houdingen!
Het is geschikt voor oefeningen waarbij je je rug moet buigen, maar je kunt ook je balans trainen, krachtoefeningen doen of de handstand oefenen! Dit yogawiel brengt je yoga oefeningen naar het volgende niveau!
Het is gemaakt van EVA-rubber en een polypropyleen binnenband, het yoga rekwiel is aanzienlijk comfortabel en zweetbestendig.
Kleur: blauw en wit Materiaal buitenkant: EVA-rubber Materiaal binnenkant: polypropyleen Diameter: 34 cm Gewicht: 1 kgSpecificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Pauvreweg 30 4879 NA Etten-Leur |
| Kleur | Blauw en wit |
| Materiaal | EVA |
| Product breedte | 34 cm |
| Product gewicht | 1000 kg |
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 328 mm |
| Verpakking hoogte | 132 mm |
| Verpakking lengte | 342 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1199 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk yoga wiel |
EAN
| EAN | 8719407045171 |
Prijsvergelijking yogawielen
De Pure2Improve - Yogawiel - diameter 34 cm - blauw kost € 28,70. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 52,26 voor yogawielen. Yogawielen zijn beschikbaar vanaf € 12,22. Bekijk alle yogawielen.



