Plantaardig Luxe Oogkussen Roze Met Etherische Oliën - Roos & Ylang Ylang - Verwen & Plezier - Yoga - Meditatie - Ontspanning
Productomschrijving
De Oogkussens zijn gevuld met lijnzaad vermengd met jouw favoriete etherische oliën kamille & akkermunt, gepresenteerd in een mooie geschenkdoos en katoenen tas.
Het ontspannende gewicht van het lijnzaad in de luxe hoes drukt zachtjes tegen je ogen en voorhoofd, waardoor spanningen in het lichaam worden losgelaten en de ogen worden verfrist.
Het rust comfortabel over je voorhoofd en vormt zich zachtjes naar de vorm van je gezicht, blokkeert licht en omhult je zintuigen met een kalmerende geur.
Afmetingen: 21x11x3cm
* Veganistisch * Natuurlijk * Ambachtelijk *
Specificaties
Overige kenmerken
| Dikte | 3 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Product breedte | 11 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 21 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 20 cm |
| Verpakkingsinhoud | 1 oogkussen in cadeauverpakking. |
EAN
| EAN | 8785285628461 |
Prijsvergelijking yogaoogkussens
De Plantaardig Luxe Oogkussen Roze Met Etherische Oliën - Roos & Ylang Ylang - Verwen & Plezier - Yoga - Meditatie - Ontspanning kost € 25,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 35,35 voor yogaoogkussens. Yogaoogkussens zijn beschikbaar vanaf € 12,00. Bekijk alle yogaoogkussens.