Orientique Thaise Yogablok / Korte Kussen Rood
Productomschrijving
Fine Asianliving Thais Kussen Meditatie Driehoek Vloer Ligmat Yoga Uitklapbaar Kapok 50x175x8cm Rood Meditatie Mat Matras
Specificaties
Overige kenmerken
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Wegastraat 33 |
| Kleur | Rood |
| Materiaal | Kapok |
| Product breedte | 50 cm |
| Product gewicht | 5 kg |
| Product hoogte | 175 cm |
| Product lengte | 175 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 41 cm |
| Verpakking hoogte | 175 cm |
| Verpakking lengte | 8 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Verpakkingsinhoud | Fine Asianliving Thais Kussen Meditatie Driehoek Vloer Ligmat Yoga Uitklapbaar Kapok 50x175x8cm Rood Meditatie Mat Matras |
EAN
| EAN | 7442135475453 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Orientique Thaise Yogablok / Korte Kussen Rood kost € 99,00. Het gemiddelde voor meditatiekussens ligt op € 54,23. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.