Only play Onpjessi joggingbroek - Sportbroek - Dames - Maat XS
Productomschrijving
Heerlijk zachte sport/joggingbroek van ONLY PLAY in een effen beige kleur
Trekkoort in de taille
Broek valt tot op de enkel
Lekker voor zowel sport als op de bank.
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 5715107822480 |
| Kledingmaat | XS |
| Kleur | blue graphite |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Yoga |
| Materiaal | Katoen |
| Pasvorm | Normaal |
| Sluiting | Elastische tailleband |
| Sportkledingopties | Hoogsluitend |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 15229051 |
| Kledingmodel | Joggingbroek |
| Lijn | joggingbroek |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportcompetities | Geen sportcompetitie |
| Sportteam | Geen sportclub |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 350 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| Wasvoorschrift | 30°C |
EAN
| EAN | 5715107822480 |
Prijsvergelijking fitnessbroeken
De Only play Onpjessi joggingbroek - Sportbroek - Dames - Maat XS kost € 29,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,03 voor fitnessbroeken. Fitnessbroeken zijn beschikbaar vanaf € 9,42. Bekijk alle fitnessbroeken.