ONLY PLAY ONPJAIA LIFE HW SEAM TIGHTS NOOS Dames Legging - Maat XS/S
Merk: ONLY PLAY, bekijk ook andere ONLY PLAY Fitnessleggings
€ 12,71
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Specificaties: Pasvorm: strakke pasvorm; lange broekspijpen; hoge taille Kleur: zwart Materiaal: 75% gerecycled nylon - 15% polyamide - 10% elastaan
Specificaties
Productinformatie
| EAN | 5715209416815 |
| Kledingmaat | S |
| Kleur | Black |
| Geslacht | Vrouwen |
| Doelgroep | Volwassenen |
Eigenschappen
| Type sport | Fitness & Training |
| Materiaal | Nylon |
| Pasvorm | Aansluitend |
| Sportkledingopties | Elastische band |
Overige kenmerken
| Kleding artikelnummer | 15250052-BLACK |
| Kledinglengte | Lang |
| Lijn | Jaia Life High-Waist Lounge Seamless |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type mode | Mode |
| Verpakking breedte | 163 mm |
| Verpakking hoogte | 59 mm |
| Verpakking lengte | 184 mm |
| Verpakkingsgewicht | 178 g |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
EAN
| EAN | 5715209416815 |
Prijsvergelijking fitnessleggings
De ONLY PLAY ONPJAIA LIFE HW SEAM TIGHTS NOOS Dames Legging - Maat XS/S kost € 12,71. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 36,42 voor fitnessleggings. Fitnessleggings zijn beschikbaar vanaf € 6,40. Bekijk alle fitnessleggings.



