Om Namaste Zafu Meditatiekussen Turquoise Zitkussen
Beoordeling:
(4,9/5)
Merk: Om Namaste, bekijk ook andere Om Namaste Meditatiekussens
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, zaterdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De zafu wordt veelal geplaatst op een zabuton in geval van langdurige zitmeditatie.
Het kussen heft de heupen op, waardoor het volledige bereik van zitposities met gekruiste benen stabieler wordt voor de mediterende.
Dit met gezuiverd boekweitkaf gevulde meditatiekussen voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen en is zowel geschikt voor thuis- als studio-gebruik.
Materiaal: Slijtvast katoen
Doorsnede: 40 cm
Hoogte: 13 cm
Vulling: Boekweitdoppen
Geen binnenhoes.
Kleur: Turquoise
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Turquoise |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 40 cm |
| Product gewicht | 2.5 kg |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2500 g |
EAN
| EAN | 7106621982718 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Om Namaste Zafu Meditatiekussen Turquoise Zitkussen kost € 25,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,41 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 8,63. Bekijk alle meditatiekussens.



