Om Namaste Zafu Meditatiekussen Roze Zitkussen
Productomschrijving
Dit meditatiekussen wordt veel gebruikt bij Zen meditatie. Het is een Japans model en kenmerkt zich door de lage zit.
De zafu wordt veelal geplaatst op een zabuton in geval van langdurige zitmeditatie.
Het kussen heft de heupen op, waardoor het volledige bereik van zitposities met gekruiste benen stabieler wordt voor de mediterende.
Dit met gezuiverd boekweitkaf gevulde meditatiekussen voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen en is zowel geschikt voor thuis- als studio-gebruik.
Materiaal: Slijtvast katoen
Doorsnede: 40 cm
Hoogte: 13 cm
Vulling: Boekweitdoppen
Geen binnenhoes.
Kleur: Roze
De zafu wordt veelal geplaatst op een zabuton in geval van langdurige zitmeditatie.
Het kussen heft de heupen op, waardoor het volledige bereik van zitposities met gekruiste benen stabieler wordt voor de mediterende.
Dit met gezuiverd boekweitkaf gevulde meditatiekussen voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen en is zowel geschikt voor thuis- als studio-gebruik.
Materiaal: Slijtvast katoen
Doorsnede: 40 cm
Hoogte: 13 cm
Vulling: Boekweitdoppen
Geen binnenhoes.
Kleur: Roze
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 40 cm |
| Product gewicht | 2.5 kg |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2500 g |
| Verpakkingsinhoud | een meditatiekussen gevuld met boekweitkaf |
EAN
| EAN | 7106621983029 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Om Namaste Zafu Meditatiekussen Roze Zitkussen kost € 25,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,78 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.