Om Namaste Zafu Meditatiekussen - Oranje - Zitkussen
Beoordeling:
(4,9/5)
Merk: Om Namaste, bekijk ook andere Om Namaste Meditatiekussens
- 6 dagen
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
De zafu wordt veelal geplaatst op een zabuton in geval van langdurige zitmeditatie.
Het kussen heft de heupen op, waardoor het volledige bereik van zitposities met gekruiste benen stabieler wordt voor de mediterende.
Dit met gezuiverd boekweitkaf gevulde meditatiekussen voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen en is zowel geschikt voor thuis- als studio-gebruik.
Materiaal: Slijtvast katoen
Doorsnede: 40 cm
Hoogte: 13 cm
Vulling: Boekweitdoppen
Geen binnenhoes.
Kleur: Oranje
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Oranje |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 40 cm |
| Product gewicht | 2.5 kg |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2500 g |
EAN
| EAN | 7106621982602 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Om Namaste Zafu Meditatiekussen - Oranje - Zitkussen kost € 25,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,41 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 8,63. Bekijk alle meditatiekussens.



