Om Namaste Biologisch Meditatiekussen - organic zafu - oranje
Productomschrijving
Dit meditatiekussen wordt veel gebruikt bij Zen meditatie. Het is een Japans model en kenmerkt zich door de lage zit.
De zafu wordt veelal geplaatst op een zabuton in geval van langdurige zitmeditatie.
Het kussen heft de heupen op, waardoor het volledige bereik van zitposities met gekruiste benen stabieler wordt voor de mediterende. Dit met gezuiverd boekweitkaf gevulde meditatiekussen voldoet aan de hoogste kwaliteitseisen en is zowel geschikt voor thuis- als studio-gebruik.
Materiaal: Slijtvast katoen
Doorsnede: 40 cm, Hoogte: 13 cm
Vulling: Boekweitdoppen
Geen binnenhoes.
Kleur: Oranje
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | oranje |
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Product breedte | 40 cm |
| Product gewicht | 2.5 kg |
| Product hoogte | 13 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Seizoenscollectie | Carry Over |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 biologisch gevuld zitkussen. |
EAN
| EAN | 8718561871756 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Om Namaste Biologisch Meditatiekussen - organic zafu - oranje kost € 28,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,78 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.