Natural fitness Yoga Sling Strap (hennep) - rood
Merk: The Realignment, bekijk ook andere The Realignment Yoga riemen
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, woensdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Twee-in-een yoga-band:
Yoga sling strap, met eersteklas sterke gespen, om je yogamatje makkelijk mee te nemen.
De strap is gemaakt van hennep, een sterker, duurzamer en pesticidevrij alternatief voor katoen. Hennep is de nummer 1 biomassaproducent en helpt ontbossing tegen te gaan. Producten gemaakt van hennepvezel zijn biologisch afbreekbaar, composteerbaar en recyclebaar.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | rood |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 10.16 cm |
| Product gewicht | 0.227 kg |
| Product hoogte | 17.15 cm |
| Product lengte | 4.45 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 101.6 mm |
| Verpakking hoogte | 171.5 mm |
| Verpakking lengte | 44.5 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.227 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1 Yoga Sling Strap |
EAN
| EAN | 0816142010766 |
Prijsvergelijking yoga riemen
De Natural fitness Yoga Sling Strap (hennep) - rood kost € 23,00. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 52,56 voor yoga riemen. Yoga riemen zijn beschikbaar vanaf € 3,50. Bekijk alle yoga riemen.



