Productomschrijving
Merco - Grippy S1 Yoga Pilates teen sokken - Grip pads - Blauw
Sokken Merco Grippy S1 zijn ideaal voor yogaoefeningen.
Als je problemen hebt dat je voeten altijd te koud zijn tijdens het yoga-oefenen of je hebt het andere probleem, dat je voeten veel zweten en uitglijden op je mat, dan zijn deze yogasokken de perfecte oplossing voor jou.
Sokken kiezen is niet zo moeilijk, want er zijn maar twee soorten: sokken met vingers en vingerloze sokken. Sokken Grippy S1 zijn gemaakt van katoen in één universele maat. Deze sokken hebben een speciale PVC-antisliplaag aan de onderkant, zodat je training effectiever zal zijn.
Specificaties
Materiaal & afmetingen
Maat
Model
| Type sport | Yoga |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | Blauw |
| Sokhoogte | Laag |
Materiaal
| Materiaal | Katoen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
Overige kenmerken
| Aantal stuks in verpakking | 1 paar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Kleding artikelnummer | 35963 |
| Lijn | Pilates |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Sportkledingopties | Naadloos |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 5 mm |
| Verpakking lengte | 200 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogasokken
De Merco - Grippy S1 Yoga Pilates teen sokken - Grip pads - Blauw kost € 15,70.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 20,81 voor yogasokken.
Yogasokken zijn beschikbaar vanaf € 2,18.
Bekijk alle yogasokken.