Meditatiekussen zwart kind of reis - 26x21x11 - 1100 - Boekweit - Katoen - Zwart
Productomschrijving
Dit zwarte meditatiekussen is ideaal voor op reis of voor kinderen. Door de fijne afmetingen kun je het kussen eenvoudig in je koffer of tas stoppen om mee te nemen. Ervaar een prettige zithouding en kom in een diepe concentratie.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | zwart |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 11 cm |
| Product gewicht | 1100 g |
| Product hoogte | 26 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 11 cm |
| Verpakking lengte | 26 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1100 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
EAN
| EAN | 8718969174398 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Meditatiekussen zwart kind of reis - 26x21x11 - 1100 - Boekweit - Katoen - Zwart kost € 29,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,35 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.