Meditatiekussen - Yogi & Yogini - Biologisch Katoen - Verstelbaar - Groen
Productomschrijving
Yogi & Yogini meditatiekussen met binnen- en buitenhoes van 100% biologisch katoen, gevuld met natuurlijk boekweitkaf. Van het totale meditatiekussen is 6% biologisch. Organic Content Standard (OCS Blended) gecertificeerd.
Verstellen en bijvullen
De hoogte van het kussen kan eenvoudig naar wens worden aangepast door wat van de vulling te verwijderen.
Productspecificaties:
- OCS Blended gecertificeerd(*), geproduceerd volgens GOTS standaarden.
- Buitenkussen: 100% biologisch katoen, met rits aan de onderzijde.
- Binnenkussen: ongebleekt 100% biologisch katoen, gesloten met een koord.
- Vulling: boekweitdoppen van goede kwaliteit, geen onregelmatigheden.
Afmeting: 33 x 17 cm
Materiaal: Katoen
Biologisch: Ja
Kleur: Groen
Materiaal: Boekweit
Yogi & Yogini Meditation
Yogi & Yogini Meditation brengt producten op de markt die ondersteuning biedt bij je meditatie. Maak van je meditatie moment een dagelijks wellness ritueel. De juiste materialen ondersteunen je concentratievermogen en comfort, zodat je zonder afleidingen je geest kunt trainen in liefdevolle aandacht, compassie en wijsheid.
Verstellen en bijvullen
De hoogte van het kussen kan eenvoudig naar wens worden aangepast door wat van de vulling te verwijderen.
Productspecificaties:
- OCS Blended gecertificeerd(*), geproduceerd volgens GOTS standaarden.
- Buitenkussen: 100% biologisch katoen, met rits aan de onderzijde.
- Binnenkussen: ongebleekt 100% biologisch katoen, gesloten met een koord.
- Vulling: boekweitdoppen van goede kwaliteit, geen onregelmatigheden.
Afmeting: 33 x 17 cm
Materiaal: Katoen
Biologisch: Ja
Kleur: Groen
Materiaal: Boekweit
Yogi & Yogini Meditation
Yogi & Yogini Meditation brengt producten op de markt die ondersteuning biedt bij je meditatie. Maak van je meditatie moment een dagelijks wellness ritueel. De juiste materialen ondersteunen je concentratievermogen en comfort, zodat je zonder afleidingen je geest kunt trainen in liefdevolle aandacht, compassie en wijsheid.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Product breedte | 33 cm |
| Product gewicht | 2300 g |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 350 mm |
| Verpakking hoogte | 222 mm |
| Verpakking lengte | 392 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2672 g |
| Verpakkingsinhoud | Armband, Sieradendoos, Kaartje met beschrijving |
EAN
| EAN | 8718969174220 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Meditatiekussen - Yogi & Yogini - Biologisch Katoen - Verstelbaar - Groen kost € 36,95. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,35 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.