Meditatiekussen rood lotus patroon
Merk: Yogi & Yogini, bekijk ook andere Yogi & Yogini Meditatiekussens
- Uiterlijk 7 mei in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
Meditatiekussen lotus design rood
Afmetingen: 33×17 cm
Kleur: rood
Materiaal hoezen: polyester
Materiaal vulling: boekweit
Buitenkussen: katoen, met rits in de onderzijde
Binnenkussen: ongebleekt katoen, gesloten met een koord
Vulling: boekweitdoppen
Deze meditatiekussens worden gevuld met 1e kwaliteit boekweitdoppen. De boekweitdoppen zijn gezeefd waardoor er geen stokjes in zitten. Kussens kunnen per bestelling lichte kleurverschillen vertonen omdat ze uit verschillende verfbaden komen.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | rood |
| Materiaal | Katoen |
| Product breedte | 17 cm |
| Product gewicht | 250 g |
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
EAN
| EAN | 8718969174886 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Meditatiekussen rood lotus patroon kost € 39,50. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,93 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 7,40. Bekijk alle meditatiekussens.



