Productomschrijving
| Meditatiekussen - paars - voor kind of op reis Ideaal kussen om mee op reis te nemen of voor kinderen. Specificaties Materiaal: 80% katoen, 20% polyester, gevuld met kapok.-Meditatiekussen paars kind of reis - 23x18x4 - Katoen - Polyester Afmetingen: 23x18x4 cm
Specificaties
Materiaal & afmetingen
| Product lengte | 23 cm |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 23 cm |
Productinformatie
| Verpakkingsgewicht | 250 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Model
Materiaal
Overige kenmerken
| Product gewicht | 250 g |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
EAN
Prijsvergelijking yogablokken
De Meditatiekussen paars kind of reis - 23x18x4 - Katoen - Polyester kost € 26,95.
Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 44,65 voor yogablokken.
Yogablokken zijn beschikbaar vanaf € 6,95.
Bekijk alle yogablokken.