Meditatie kussen - Zabuton - Rond - ECO - Stone grey - Comfortabele zit
Productomschrijving
Njoy your yoga, Met dit stone grijze eco meditatiekussen kies je voor een comfortabele zit tijdens een meditatie of yoga sessie. Het kussen is voorzien van natuurzuiver boekweitkaf en een stevige draag handvat. Met een afmeting van 40 cm * 11,5 cm heeft het kussen een comfortabele zit en is doorgaans iets groter dan andere in de markt verkrijgbare kussens.
Specificaties
Overige kenmerken
| Kleur | Stone Grey |
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Product breedte | 40 cm |
| Product gewicht | 2.0 kg |
| Product hoogte | 11.5 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Verpakking breedte | 51 cm |
| Verpakking hoogte | 37 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.0 g |
| Verpakkingsinhoud | 1 compleet meditatiekussen |
EAN
| EAN | 8717774693186 |
Prijsvergelijking meditatiekussens
De Meditatie kussen - Zabuton - Rond - ECO - Stone grey - Comfortabele zit kost € 29,99. Dit is goedkoper dan het gemiddelde van € 54,58 voor meditatiekussens. Meditatiekussens zijn beschikbaar vanaf € 6,70. Bekijk alle meditatiekussens.