€ 12,95
- Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
- Inclusief verzendkosten
- Ophalen bij een afhaalpunt mogelijk
- 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
- Dag en nacht klantenservice
Productomschrijving
LOTUS SEVEN 7 AUTOMODEL 1:43 SCHAAL GROEN / GEEL SPORT DEAGOSTINI T34Z
Specificaties
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| Kleur | groen |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Merk | De Agostini |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8840796 |
| EAN | 8717278840796 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.5 cm |
| Product gewicht | 10 g |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:43 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 10 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 16 cm |
EAN